BUNLARI DERHAL GÖNDERİN
Reklam
Ahmet Polat

Ahmet Polat

BUNLARI DERHAL GÖNDERİN

16 Ocak 2022 - 15:14

Çok şey söylemek istiyorum da kendimi zor tutuyorum. Sabır diyoruz, destek diyoruz, birlik ve beraberlik diyoruz ve inanıyoruz diyoruz ama kime diyoruz hala anlamış değilim. Başkanı çıkar der ki para verin, hocası da çıkar havasını atar. Açık konuşmak gerekirse, bunların hepsi reklam kokan hareketler. Bir Göztepe'yi bile kendi sahanda yenemiyorsanız, kimi yeneceksiniz? İnsanlara mavi boncuk dağıta dağıta takımı küme düşürüyorsunuz...

Transferleri gördükçe yo yo olamaz diyor insan. 34 yaşına gelmiş Kenan mı? 7 sene de 23 gol atan forvet Dicko mu? İtalya 2.Lig'inden alınan Donsah mı? 2018'den bu yana gittiği hiçbir takımda istikrar sağlayamayan Azubuike mi? Yoksa kapalı kutu Zeffane mi? Nasreddin hoca gibi göle maya çalarak, ya tutarsa mı yapacağız? Valla kimse kusura bakmasın. İstedikleri kadar maya çalsınlar, umutları birbir bitiriyorlar.

Futbolun profesörü başkan Adil Gevrek'e seslenmekten gına geldi artık. Olmuyor başkan olmuyor. Yapılacakları yapamıyorsun. Müdahale edemiyorsun bu kötü sürece. Aklımızla, sevdamızla ve bir şehrin kaderi ile oynamak bu kadar basit mi? Şimdi derler, daha çok maç var. Zaten böyle diye diye bizi buralara getirdiniz.

Şu hocayı da biran evvel gönderin. Dalga geçer gibi yapılan açıklamalardan usandık. Teknik yok, taktik yok, varsa yoksa şaşalı açıklamalar. Bakın görün. Bir kaç hafta sonra diyecek ki bu takımda kimler kimler görev yaptı da onlar düzeltemedi, ben mi düzelteceğim. Sabırlı olun ve olacakları iyi izleyin. Bizler çok iyi niyetliyiz. Çünkü gerçekleri görmekten hep kaçınıyoruz. Her bir transfere ooo, her yeni hocaya ooo diyoruz. Sonrası hadi be diyoruz. Yani bizden de olmaz. Mekanizmanın tek bir yeri değil ki her tarafı arızalı.

Sırada Gaziantep FK maçı var. Sadık, Semih ve Ertaç'ın hemen gönderilecekler listesine konulması lazım. Sadık'ın oynadığı bütün maçları iyi izleyin. Her topa uçarak çıkıyor. Her seferinde de hata üstüne hata yapıyor. Topu oyuna sokamıyor. Gelen giden toplara dan-dün vuruyor. Göztepe mağlubiyetinin de en büyük sorumlusuydu. Penaltı pozisyonunu her izlediğimde sinirim boşalıyor. Bir defans oyuncusu, böyle bir hava topuna nasıl çıkar diye düşünmekten aklımı yiyeceğim. Ya Ertaç'a ne demeli? Hiçbir şey. Çok iyi bir kaleci derhal alınmalı.

Malatya'nın şansı çok ama çok zayıf. Bir ihtimal var elbette ama o da bu hocayla değil. Kalite bir hoca gelirse eğer o zayıf ihtimal gerçeğe dönüşebilir. Yalnız o hocayı getirecek bir yönetim gücü var mı diye soracak olursanız, yoktur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar